Teenused

Tarkvaraarendus

Loome kohandatud lahendusi tõhususe, innovatsiooni ja kasvu edendamiseks, rahuldades Sinu ainulaadseid vajadusi.

Meie tööprotsess

Alates hindamisest kuni rakendamiseni välja, tagab meie tõestatud tööprotsess Sinu vajadustele kohandatud lahenduste sujuva integreerimise.

Analüüs

Põhjaliku analüüsi kaudu süveneme Sinu ärinõuetesse, eesmärkidesse ja väljakutsetesse, et saada sügav arusaam Sinu tarkvaravajadustest.

Disain

Meie kogenud meeskond muudab Sinu nõudmised hästi läbimõeldud tarkvarakujunduseks, tagades intuitiivsed kasutajaliidesed, tugeva arhitektuuri ja optimaalse kasutuskogemuse.

Arendus

Meie arendajad äratavad Sinu tarkvara ellu, kirjutades puhta ja tõhusa koodi ning kasutades parimaid tavasid usaldusväärsete ja skaleeritavate lahenduste loomiseks.

Kasutuselevõtt

Juurutame ja konfigureerime Sinu tarkvara hoolikalt, viime läbi põhjalikud testimised ja kvaliteedi kontrolli, et tagada sujuv üleminek Sinu keskkonda.

Tarkvaralahendused Sinu ettevõtte edu saavutamiseks

Muuda oma ideed reaalsuseks meie kõikehõlmavate tarkvaraarendusteenustega, mis on kohandatud Sinu ainulaadsetele vajadustele ja loodud maksimaalse mõju saavutamiseks.

“Nende RPA-lahenduse rakendamine on muutnud meie tegevust revolutsiooniliselt. See on sujuvamaks muutnud protsessid, kõrvaldatud vead ja suurendanud oluliselt efektiivsust. Väga soovitatav!”

Sven Allik

Tegevdirektor @Haustec

Korduma Kippuvad Küsimused

Leia vastused levinud küsimustele meie RPA teenuse kohta, andes teavet, mida vajad teadlike otsuste tegemiseks.

Arenduse ajakava varieerub sõltuvalt projekti keerukusest ja ulatusest. Teeme Sinuga tihedat koostööd, et määratleda realistlikud ajagraafikud ja tagada õigeaegne tarkvara valmimine.

Absoluutselt! Meil on eriteadmised laia valiku süsteemidega sujuvaks integreerimiseks, tagades sujuva andmevahetuse ja ühilduvuse Sinu olemasoleva infrastruktuuriga.

Meie meeskond on spetsialiseerunud mitmesugustele tehnoloogiatele, sealhulgas Python, Java, HTML, JavaScript ja mobiilirakenduste arendusraamistikud, nagu React Native ja Flutter.

Jah, pakume Sinu tarkvaralahenduse tõrgeteta toimimise tagamiseks terviklikke hooldus- ja tugipakette, sealhulgas veaparandusi, värskendusi ja tehnilist abi.

Järgime valdkonna parimaid tavasid ja rakendame Sinu tarkvara ja andmete kaitsmiseks tugevaid turvameetmeid, sealhulgas krüpteerimist, juurdepääsu kontrolle ja turbestandarditest kinnipidamist.

Muidugi! Pakume paindlikku ja iteratiivset arenduslähenemist, mis võimaldab teha muudatusi ja täiendusi arendusprotsessi käigus ja isegi pärast tarkvara juurutamist.